• Wpisów: 6
  • Średnio co: 305 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 22:35
  • Licznik odwiedzin: 7 132 / 2136 dni
 
modowe-blogi
 
ktusk14.jpg

Blog Make Life Easier ( www.makelifeeasier.pl) prowadzony jest przez Kasię Tusk, jej przyjaciółkę Zosię, a także Gosię, która dołączyła do składu najpóźniej, bo we wrześniu 2012 roku. Jest to najpopularniejszy blog w Polsce. Stronę w ciągu miesiąca odwiedza ponad 800 tysięcy użytkowników. Sporo:) Blog jest lifestyle'owy. Dominują fotografie modowe i kulinarne. Ja oczywiście pokażę tylko tę modową część:)
Kasia Tusk nie pisze za wiele, za to wstawia sporo zdjęć. Fotki są bardzo profesjonalne. A sam styl Kasi? Stonowany, dopracowany do ostatniego szczegółu, zawierający w sobie wszystkie najnowsze trendy. Kasia raczej podąża za modą, niż sama ją tworzy. Ale właśnie taki styl podoba się wielu jej czytelniczkom. A świadczy o tym wyżej wspomniana liczba odwiedzin. Łatwo też odwzorować jej stylizacje, ponieważ większość ubrań, które pokazuje jest z sieciówek.

ktusk13.jpg


Powyżej widzicie pierwszą stylizację Kasi na blogu. Jest ona prosta i elegancka. Wpis nosi tytuł "Strój dnia!", szkoda jednak, że nie widać całej postaci, tylko głównie górną część ciała. Wiadomo jednak, że nie każdy z pełną śmiałością prezentuje swoją osobę. Niektórzy potrzebują więcej czasu;)

Najciekawsze zdjęcia:

ktusk.jpg

ktusk1.jpg

ktusk2.jpg

ktusk3.jpg

ktusk4.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego